Betoniarnia STAMBET-BUD – o firmie

O naszej wiarygodności świadczy fakt bezproblemowej współpracy z takimi firmami jak: DROMEX-BUDIMEX, BAKOMA, GLOBI, LIDL, DELTA-BUD, MPRD- Warszawa, GEFCO, DYNAMIC METAL, ECOLA, KERIMIKS, osiedle AGRIROL Książenice, osiedle VILLA Czarny Las, ZGKiM i Urząd Miasta Grodzisk Mazowiecki i wiele innych.

Stosujemy wyłącznie najlepsze materiały posiadające aktualne atesty i świadectwa jakości zgodne z obowiązującymi europejskimi normami.

Naszymi dostawcami są:

– Cementownia Ożarów S.A. należąca do koncernu CRH
– Kruszywa Ludwiniak
– Dostawcą chemii budowlanej jest szwajcarska firma Sika, która zaopatruje nas we wszelkie dodatki do betonów.

Współpraca z laboratorium budowlanym Maciej Pogorzelski pozwala nam zagwarantować profesjonalną obsługę laboratoryjną (próbki do badania pobieramy z każdej partii betonu). Dzięki temu możemy wystawiać wymagane deklaracje zgodności i atesty.

Dysponujemy specjalistycznymi środkami transportu: betonowozy Mercedes, samochody ciężarowe Volvo, MAN Z HDS, pompy do betonu o długości od 21 do imponujących 63 metrów wysięgu.

Dbamy również o ochronę środowiska. Posiadamy oddzielne stanowiska do mycia sprzętu oraz urządzenia do recyclingu betonu.

Wszystkie prace nadzorujemy w toku ścisłej kooperacji z inwestorem.

Celem betoniarni STAMBET-BUD jest jakość, produktywność oraz zadowolenie Klientów. Liczymy, że współpraca z naszą firmą będzie dla Państwa owocną i efektywną.